انجمن روانشناسی اسلامی؛

کرسی علمی ترویجی «الگوی تنظیم رغبت و کارکردهای مقابله ای و درمانی آن در منابع اسلامی»

کرسی علمی ترویجی با موضوع «الگوی تنظیم رغبت و کارکردهای مقابله ای و درمانی آن در منابع اسلامی» توسط انجمن روانشناسی اسلامی در دبیرخانه انجمن های علمی حوزه برگزار می شود.

کرسی علمی ترویجی «الگوی تنظیم رغبت و کارکردهای مقابله ای و درمانی آن در منابع اسلامی»

به گزارش واحد ارتباطات و اطلاع رسانی دبیرخانه انجمن های علمی حوزه ، کرسی علمی ترویجی با موضوع «الگوی تنظیم رغبت و کارکردهای مقابله ای و درمانی آن در منابع اسلامی» توسط انجمن روانشناسی اسلامی برگزار می شود.

ارائه کننده این کرسی، جناب آقای دکتر حمزه عبدی، عضو هیئت علمی دانشگاه قرآن و حدیث، و ناقد جلسه، جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر رحیم نارویی، عضو هیئت علمی مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی هستند. همچنین حجت الاسلام دکتر مهدی هادی، دبیر علمی این جلسه خواهند بود.

لازم به ذکر است این جلسه ساعت 18:30 الی 21:30 روز چهارشنبه، 13 بهمن 1395 در محل سالن همایش انجمن های علمی حوزه واقع در قم، بلوارجمهوری، کوچه 2، فرعی سمت چپ، برگزار خواهد شد.

 


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه