با همکاری انجمن مطالعات سیاسی حوزه؛

کرسی «نقد و ارزیابی نظریه عرفی گرایی در دوره جمهوری اسلامی ایران» برگزار می شود

نویسنده مجتبی میری
1395/11/14 16:57

آمار
بازدید 45

کرسی ترویجی «نقد و ارزیابی نظریه عرفی گرایی در دوره جمهوری اسلامی ایران» توسط گروه تاریخ اندیشه معاصر موسسه امام خمینی(ره) و انجمن مطالعات سیاسی حوزه با همکاری دبیرخانه کرسی ها برگزار می شود.

کرسی «نقد و ارزیابی نظریه عرفی گرایی در دوره جمهوری اسلامی ایران» برگزار می شود

به گزارش واحد ارتباطات و اطلاع رسانی دبیرخانه انجمن های علمی حوزه ، کرسی ترویجی «نقد و ارزیابی نظریه عرفی گرایی در دوره جمهوری اسلامی ایران» توسط گروه تاریخ اندیشه معاصر موسسه امام خمینی(ره) و انجمن مطالعات سیاسی حوزه با همکاری دبیرخانه کرسی ها برگزار می شود.

حجت الاسلام و المیلمین دکتر محمد جواد نوروزی بعنوان سخنران به ارائه بحث می پردازد.

در این کرسی حجت الاسلام و المسلمین دکتر محسن مهاجرنیا و حجت الاسلام و المسلمین دکتر امیدی  بعنوان ناقد و حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابوطالبی بعنوان مدیر کرسی حضور دارند.

این کرسی شنبه 16 بهمن از ساعت 30/18  در موسسه امام خمینی(ره) طبقه چهارم، سالن اندیشه برگزار می شود.

 


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

اخبار دبیرخانه انجمن های علمی حوزه آخرین اخبار
وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه