به همت انجمن اصول فقه حوزه؛

پیش کنگره نکوداشت مرحوم آیت الله العظمی بروجردی برگزار شد

با حضور آیات عظام سبحانی و مکارم شیرازی، کنگره نکوداشت مرحوم ‌آیت الله العظمی بروجردی برگزار شد.

پیش کنگره نکوداشت مرحوم آیت الله العظمی بروجردی برگزار شد

پیش کنگره بین المللی نکوداشت آیت الله العظمی بروجردی با عنوان «شکوه مرجعیت» امروز به همت انجمن اصول فقه حوزه با حضور مراجع عظام تقلید  و شخصیت های برجسته حوزه و بیوت مراجع عظام در مدرسه علمیه امام کاظم(ع) برگزار شد.

در این مراسم که با حضور آیت عظام سبحانی و مکارم شیرازی و آیت الله استادی، آیت الله علوی بروجردی و علما برگزار شد، آیت الله العظمی سبحانی از مراجع تقلید به بررسی ابعاد مختلف شخصیتی و علمی و اخلاقی آن مرجع عظام تقلید پرداختند.

در ادامه این مراسم آیت الله علوی بروجردی نیز از اساتید حوزه و نوه مرحوم آیت الله العظمی بروجردی در سخنانی به ذکر جایگاه و اهمیت تفکرات آن مرحوم پیرامون فقه تشیع و همچنین مساله تقریب پرداخت.

گفتنی است: در این مراسم شعری از سوی آیت الله العظمی صافی و سروده مرحوم آیت الله  العظمی علی صافی گلپایگانی قرائت شد و کلیپ هایی ویژه بازشناسی زندگانی و تفکرات سیاسی و علمی و معنوی این مرجع عظیم شیعیان پخش شد.

یادآور می شود: کنفرانس عظیم بین المللی نکوداشت آیت الله العظمی بروجردی دو سال آینده به همراه احیای آثار این عالم بزرگ جهان اسلام برگزار می شود.


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه