در همکاری دانشگاه مفيد و انجمن اقتصاد اسلامی حوزه علمیه

برگزاری همایش نظام مالی اسلامی

نویسنده مجتبی میری
1397/08/27 21:2

آمار
بازدید 40

دانشگاه مفيد با همكاري انجمن اقتصاد اسلامی حوزه علمیه، سازمان بورس و اوراق بهادار، دانشگاه امام صادق(ع)، مرکز تحقیقات اسلامی مجلس و تعدادي از سازمان ها، پژوهشكده ها و دانشگاه ها در اولين سالگرد رحلت حجت الاسلام و المسلمين مرحوم دكتر محمدنقي نظرپور همايش « نظام مالي اسلامي» را در۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۷ برگزار می نمايد.

برگزاری همایش نظام مالی اسلامی

 دانشگاه مفيد با همكاري انجمن اقتصاد اسلامی حوزه علمیه، سازمان بورس و اوراق بهادار، دانشگاه امام صادق(ع)، مرکز تحقیقات اسلامی مجلس و تعدادي از سازمان ها، پژوهشكده ها و دانشگاه ها  در اولين سالگرد رحلت حجت الاسلام و المسلمين مرحوم دكتر محمدنقي نظرپور همايش «نظام مالي اسلامي» را در ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۷ برگزار می نمايد. 

برخی از محورهای همایش عبارتند از:

۱- شفافیت مالی و نظام تامین مالی اسلامی

۲- شاخص های اسلامی بازار سرمایه ایران

۳- مهندسی مالی عقود اسلامی و نظام سازی

۴- جایگاه و ارتباط بازار پول سرمایه در تامین مالی

و ....

  مهلت  ارسال مقاله تا ۱۵ آذرماه و زمان برگزاری همایش بهمن ماه امسال خواهد بود. از کلیه علاقه مندان به بحث نظام مالی اسلامی دعوت به عمل می آید مقالات خود را تا تاریخ ۱۵ آذرماه ۱۳۹۷ به آدرس ایمیل  CES@mofidu.ac.ir ارسال نمایند. لازم به ذکر است که پذیرش مقالات تنها از طریق ایمیل امکان پذیر خواهد بود.

آدرس دبیرخانه این همایش: قم، خیابان صدوقی، میدان مفید، دانشگاه مفید، مرکز مطالعات اقتصادی دانشگاه مفید

تلفن تماس: ۰۲۵:۳۲۱۳۰۲۹۰ 


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

اخبار دبیرخانه انجمن های علمی حوزه آخرین اخبار
وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه