جزئیات تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی با آستان قدس رضوی و حوزه علمیه

جزئیات تفاهم‌نامه بین دانشگاه آزاد‌اسلامی، حوزه علمیه و آستان قدس رضوی تحت عنوان گفتمان علمی انقلاب اسلامی در قالب برگزاری کرسی‌های ترویجی مشخص شد. جزئیات در ادامه مطلب ...

جزئیات تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی با آستان قدس رضوی و حوزه علمیه

 

شرح وظایف شوراهای استانی

انتخاب و تعیین موضوع و سخنران نشست های علمی با همکاری دانش پژوهان، استادان، مدیران مراکز آموزش عالی، حوزه های علمیه و اعلام به دبیرخانه گفتمان علمی انقلاب اسلامی، اتخاذ تدابیر لازم جهت اطلاع رسانی مطلوب به جامعه دینی، فرهنگی و علمی استان و هماهنگی های مقتضی با مراکز و نهادهای همسو جهت مشارکت آنها در برگزاری مطلوب نشست های علمی، برنامه ریزی جامع برای برگزاری مطلوب سلسه نشست های گفتمان علمی انقلاب اسلامی در مراکز دینی، علمی و فرهنگی استان، تهیه و تنظیم گزارش های فصلی و تحلیلی از نقاط قوت و ضعف نشست ها و استادان اعزامی به همراه راهکارهای ارتقایی جهت ارائه به دبیرخانه گفتمان و اعلام استادان موفق و ناموفق به دبیرخانه گفتمان از جمله وظایف مهم شوراهای استانی است.

وظایف نماینده دانشگاه آزاد اسلامی

اطلاع رسانی هنگام نشست های علمی به جامعه دینی، فرهنگی و علمی استان به ویژه استادان، دانش پژوهان دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری سایر اعضای شورا، پیگیری برگزاری مطلوب نشست های علمی و تدارک کلیه مقدمات اجرایی هماهنگی های لازم جهت استقبال و بدرقه استادان اعزامی و استقرار و پذیرایی از آنها، ارزیابی و بازخورد‌گیری از نشست ها، استادان اعزامی و برنامه‌های برگزار شده و حضور مستمر در جلسات شورای علمی - اجرایی استان و پیگیری مصوبات مرتبط از وظایف نماینده دانشگاه آزاد اسلامی در نشستهاست.

وظایف نماینده معاونت علمی آستان قدس

ارتباط و هماهنگی اساتید و تدارک مقدمات ایاب و ذهاب آنها، پیگیری عضویت اساتید اعزامی در طرح خادمیاران علمی آستان قدس رضوی ،حضور مستمر در جلسات شورای علمی – اجرایی استان و پیگیری مصوبات مرتبط از جمله وظایف نماینده معاونت علمی آستان قدس رضوی است.

 

وظایف نماینده دبیرخانه انجمن های علمی حوزه

نماینده دبیر خانه انجمن های علمی حوزه به عنوان دبیر شورای علمی و اجرایی استان ها وظیفه برگزاری مستمر و منظم جلسات شورای استان، تهیه و تنظیم پیش نویس ها و دستور جلسات و ثبت، ابلاغ و پیگیری مصوبات شورا، اعلام فهرست موضوعات و سخنرانان مصوب شورا به دبیرخانه گفتمان علمی انقلاب اسلامی و ارتباط و هماهنگی مستمر با دبیرخانه را به عهده دارد.


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه