به همت انجمن کلام اسلامی حوزه و با همکاری پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار می گردد؛

کرسی ترویجی (نظریه پردازی و نقد) بررسی نظریه متکلمان درباره خلقت از عدم

نویسنده مجتبی میری
1397/12/11 8:40

آمار
بازدید 43

با همکاری مشترک بین انجمن کلام اسلامی حوزه و پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، کرسی ترویجی بررسی نظریه متکلمان درباره خلقت از عدم برگزار می شود. نظریه پرداز این جله حجت الاسلام و المسلمین استاد محمد حسن قدر دان قراملکی، ناقدین جلسه حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضا برنجکار و حجت الاسلام و المسلمین استاد رسول رضوی و دبیر علمی آن حجت الاسلام و المسلمین دکتر امیر خانی می باشند.

کرسی ترویجی (نظریه پردازی و نقد) بررسی نظریه متکلمان درباره خلقت از عدم

با همکاری مشترک بین انجمن کلام اسلامی حوزه و پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، کرسی ترویجی بررسی نظریه متکلمان درباره خلقت از عدم برگزار می شود.

نظریه پرداز این جله حجت الاسلام و المسلمین استاد محمد حسن قدر دان قراملکی، ناقدین جلسه حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضا برنجکار و حجت الاسلام و المسلمین استاد رسول رضوی و دبیر علمی آن حجت الاسلام و المسلمین دکتر امیر خانی می باشند.

زمان برگزاری این نشست امروز 11 اسفند 1397 بعد از نماز مغرب و عشاء در سالن کنفرانس ساختمان انجمن های علمی حوزه واقع در خیابان جمهوری کوچه دوم فرعی اول سمت چپ می باشد.


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

اخبار دبیرخانه انجمن های علمی حوزه آخرین اخبار
وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه