حجت‌الاسلام و المسلمین هاجری در نشست مشترک روؤسای انجمن‌های علمی حوزه با معاون علوم انسانی ـ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی:

حضور اسلام‌شناسان فرهیخته در بدنه و سطوح عالی مدیریتی دانشگاه آزاد و وجود ظرفیت‌ها و توانمندی‌های غنی تخصصی در انجمن‌های علمی حوزه، فرصتی راهبردی و مغتنم برای تحول روشمند و نهادینه علوم انسانی ـ اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی است.

نویسنده میثم صادقی ده نوی
1398/04/25 12:16

آمار
بازدید 93

عصر یکشنبه 23/04/98 نشست کاری و مشترکی با حضور دبیر انجمن‌های علمی حوزه و روؤسا و نمایندگان انجمن‌های علمی حوزه با معاونت علوم انسانی ـ اسلامی هنر دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد. در ابتدای نشست، حجت‌الاسلام والمسلمین هاجری دبیر انجمن‌های علمی حوزه ضمن اشاره به تغییرات جدید رویکردی و مدیریتی در سطوح عالی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: حضور اسلام‌شناسان برجسته حوزوی در مدیریت‌های عالی علمی دانشگاه آزاد اسلامی فرصتی مغتنم برای انجمن‌های علمی و اساتید و محققان حوزه علمیه محسوب می‌شود. دبیر انجمن‌های علمی در ادامه اظهار داشت: انجمن‌های علمی حوزه و اساتید و اعضای هیأت علمی انجمن‌ها باید از فرصت مغتنم برای تعامل علمی روشمند و مستمر با بدنه علمی و دانشجویی و نیز گفتمان‌سازی علوم انسانی ـ اسلامی استفاده حداکثری نمایند.

حضور اسلام‌شناسان فرهیخته در بدنه و سطوح عالی مدیریتی دانشگاه آزاد و وجود ظرفیت‌ها و توانمندی‌های غنی تخصصی در انجمن‌های علمی حوزه، فرصتی راهبردی و مغتنم برای تحول روشمند و نهادینه علوم انسانی ـ اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی است.

عصر یکشنبه 98/04/23  نشست کاری و مشترکی با حضور دبیر انجمن‌های علمی حوزه و روؤسا و نمایندگان انجمن‌های علمی حوزه با معاونت علوم انسانی ـ اسلامی هنر دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد. در ابتدای نشست، حجت‌الاسلام والمسلمین هاجری دبیر انجمن‌های علمی حوزه ضمن اشاره به تغییرات جدید رویکردی و مدیریتی در سطوح عالی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: حضور اسلام‌شناسان برجسته حوزوی در مدیریت‌های عالی علمی دانشگاه آزاد اسلامی فرصتی مغتنم برای انجمن‌های علمی و اساتید و محققان حوزه علمیه محسوب می‌شود.

دبیر انجمن‌های علمی در ادامه اظهار داشت: انجمن‌های علمی حوزه و اساتید و اعضای هیأت علمی انجمن‌ها باید از فرصت مغتنم برای تعامل علمی روشمند و مستمر با بدنه علمی و دانشجویی و نیز گفتمان‌سازی علوم انسانی ـ اسلامی استفاده حداکثری نمایند.

حجت‌الاسلام والمسلمین هاجری وجود ظرفیت‌ها و توانمندی تخصصی انجمن‌های علمی حوزه و حضور و فعالیت بیش از پنج هزار عضو پیوسته و وابسته در این انجمن‌ها را از فرصت‌های ارزشمندی معرفی کرد که در اختیار مدیران فرهیخته و تحول‌گرای دانشگاه آزاد اسلامی برای طراحی و اجرای نقشه راه تحول قرار دارد.

دبیر انجمن‌های علمی برای تحقق مطلوب نقطه‌نظرات پیشنهادی روؤسای انجمن‌های علمی حوزه و نیز پیگیری مستمر مطالبات معاونت علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی از حوزه علمیه، پیشنهاد کرد کارگروه اندیشه‌ورز مشترکی از اساتید و اعضای انجمن‌های علمی حوزه و مدیران و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی تأسیس شود و زمینه‌های همکاری مشترک را تعیین و طراحی و اجرایی نماید.


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

اخبار دبیرخانه انجمن های علمی حوزه آخرین اخبار
وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه