بررسی زمینه‌های همکاری انجمن‌های علمی حوزه با مجمع جهانی اهل بیت (ع)

بررسی زمینه‌های همکاری انجمن‌های علمی حوزه با مجمع جهانی اهل بیت (ع)

در دیدار نمایندگان مجمع جهانی اهل بیت (ع) با دبیر انجمن‌های علمی حوزه زمینه‌های همکاری دبیرخانه انجمن‌ها با اداره ترویج پژوهش حوزه بررسی شد.

روز دوشنبه 11 آذرماه 1398 گروی متشکل از آقایان «خرسندی» مدیرکل همکاری های فرهنگی، «جعفری» دبیر شورای کتاب، و «آل ایوب» رییس اداره پژوهش مجمع جهانی اهل بیت(ع) با حضور در دبیرخانه انجمن های علمی حوزه با حجت الاسلام هاجری، دیدار و گفتگو کردند.

دبیر انجمن‌های علمی و دبیر طرح گفتمان علمی انقلاب اسلامی، ضمن تقدیر از اهتمام مدیران مجمع جهانی اهل بیت (ع) و تأکید بر همکاری این مرکز با طرح گفتمان علمی انقلاب، اظهار داشت: مجموعه نرم‌افزاری کتابشناخت و نیز تولید آموزش مجازی با محوریت آثار فاخر و برگزیده حوزه در عرصه علوم انسانی ـ اسلامی در مراحل نهایی است که از این مجموعه می‌توان در طرح معرفی کتاب برای طلاب حوزه‌های علمیه سراسر کشور استفاده کرد.

همچنین دبیر شورای کتاب مجمع جهانی اهل بیت (ع) آمادگی خود را جهت همکاری با دبیرخانه طرح گفتمان علمی انقلاب اسلامی و انجمنهای علمی حوزه در راستای معرفی آثار این مرکز به مخاطبان و نیز انتشار کتب تخصصی انجمنها اعلام کرد.

11آذر 1398


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه