برگزاری جلسه شورای استانی

گفتمان علمی انقلاب اسلامی در استان لرستان

 گفتمان علمی انقلاب اسلامی در استان لرستان

دبیر گفتمان در شورای علمی استان‌ لرستان اعلام کرد :طرح گفتمان در سال تحصیلی جدید فقط با اساتید و مراکز آموزش عالی تراز همکاری می‌کند.
 
شورای علمی طرح گفتمان انقلاب اسلامی در استان لرستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین هاجری دبیر طرح تشکیل شد.
 
در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین دکتر مرادشان دبیر شورای علمی استان و دیگر اعضای شورا به طرح مسائل و موانع موجود و راهکار های پیشنهادی پرداختند حجت الاسلام هاجری ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های موفق دبیر و شورای استان در برگزاری منظم و منضبط نشست ها اظهار داشت استان ها در اجرای طرح گفتمان از سطوح کمی و‌کیفی مختلفی برخوردار بوده اند بر همین اساس و به منظور تضمین سطح کمی و کیفیه نشست ها مسمم هستیم ‌با آن دسته از اساتید و ‌مراکز حوزوی ‌و دانشگاهی که در اجرا و‌ تحقق شاخص های کمی و کیفی موفق عمل کرده‌اند همکاری شود.
 
دبیر طرح در ادامه تاکید کرد با توجه به اطلاعات و آمار و ارزیابی های موجود ریزش بعضی از استان ها، قطعی و گریز ناپذیر است  وی در پایان ابراز امیدواری کرد شاخص های کمی و کیفی در مدت زمان باقی مانده از طرح در سال جاری به طور هماهنگ در کلیه استان ها ارتقا یابد.


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه