برگزاری اولین جلسه شورای تخصصی حوزه علمیه کهگیلویه و بویراحمد

با حضور دبیر انجمنهای علمی حوزه و اساتید و مدیران استانی

 با حضور دبیر انجمنهای علمی حوزه و اساتید و مدیران استانی

 

اولین جلسه شورای تخصصی حوزه علمیه کهکیویه و بویراحمد با حضور دبیر انجمنهای علمی حوزه، اساتید حوزه و دانشگاه و مدیران حوزه، به میزبانی مرکز مدیریت حوزه علمیه کهکیویه و بویراحمد برگزار شد.

در این نشست که روز پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ برگزار شد، حجت الاسلام و المسلیمن هاجری دبیر انجمن های علمی حوزه به تشریح پیشینه ،جایگاه و کارکرد های انجمن های علمی حوزه پرداختند و به سوالات اساتید حاضر پیرامون نحوه ی تشکیل و فعالیت شعب پاسخ گفتند.


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه