دبیر طرح گفتمان علمی انقلاب اسلامی خبر داد:

آغاز به کار سلسله نشست های تخصصی گفتمان انقلاب در مدرسه فیضیه

آغاز به کار سلسله نشست های تخصصی گفتمان انقلاب در مدرسه فیضیه

حجت الاسلام والمسلمین عبدالرسول هاجری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا، از آغاز سلسله نشست های تخصصی گفتمان انقلاب اسلامی در مدرسه علمیه فیضیه خبر داد و گفت: این سلسله نشست ها همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی یک شنبه 20 بهمن ماه در مدرسه فیضیه کار خود را آغاز می کند.

دبیر انجمن های علمی حوزه علمیه ادامه داد: سلسله نشست های تخصصی گفتمان علمی انقلاب اسلامی باهمکاری جامعه المصطفی، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، دانشگاه قرآن و حدیث، پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، اتحادیه دانش آموختگان حوزه و دانشگاه، مرکز تحقیقات کامپیوتری نور، دانشگاه امام صادق(ع)، دانشگاه علوم اسلامی رضوی، دانشگاه آزاد اسلامی و سایر مراکز علمی و دانشگاهی برگزار می شود.

وی با اشاره به زمان و مکان برگزاری نخستین نشست از سلسله نشست های علمی تخصصی گفتمان انقلاب اسلامی در مدرسه فیضیه گفت: این نشست با موضوع تحولات سیاسی اجتماعی ایران معاصر با ارائه حجت الاسلام والمسلمین نجف لک زایی رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و نقادی عبدالوهاب فراتی عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و از اعضای انجمن مطالعات سیاسی حوزه های علمیه یکشنبه 20 بهمن ماه ساعت 19 در مدرس زیر کتابخانه برگزار می شود.

حجت الاسلام و المسلمین هاجری ادامه داد: دوشنبه 21 بهمن ماه نیز نشستی با حضور حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه با موضوع آسیب شناسی دین پژوهی معاصر ساعت 19 در مدرس زیر کتابخانه مدرسه فیضیه برگزار می شود.


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه