نخستین جلسه هیئت مدیره پنجم و انتخاب رئیس

انجمن فقه و حقوق اسلامی

انجمن فقه و حقوق اسلامی

 

نخستین جلسه دوره پنجم هیات مدیره انجمن فقه و حقوق اسلامی با حضور اعضای محترم هیات مدیره و بازرسان محترم انجمن در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور دبیر انجمنهای علمی حوزه، حجت الاسلام هاجری برگزار شد، حضرت آیت الله ابوالقاسم علیدوست با اجماع آرا به عنوان رییس هیات مدیره و رییس انجمن انتخاب گردید‌ و جناب آقای دکتر سید احمد حبیب نژاد با اجماع آرا به عنوان نایب رئیس انجمن انتخاب گردید.

ضمنا در پایان جلسه از زحمات اعضای محترم هیات مدیره و بازرسان دوره چهارم تشکر و قدردانی شد.


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه