پیام تبریک حجت الاسلام هاجری

به رئیس جدید مرکز تحقیقات کامپیوتری نور

به رئیس جدید مرکز تحقیقات کامپیوتری نور

 

در پی انتصاب حجت‌الاسلام ‌والمسلمین محمدحسین بهرامی به ریاست مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی با موافقت رهبر معظم انقلاب، حجت الاسلام هاجری، دبیر انجمنهای علمی حوزه، پیام تبریک ارسال کرد. متن این پیام به شرح زیر است:

جناب حجه الاسلام و المسلمین بهرامی

رییس محترم مرکز تحقیقات کامپیوتری نور

سلام و تحیت

احتراما در مسوولیت جدید،

برای جنابعالی توفیقات روزافزون و پایه گذاری بناهای نوین و ماندگار آرزومندم.منش،روش،دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی،نعماتی خدادادی است که شما را در انجام و سرانجام کارهای بزرگ و مانا در عرصه تبلیغ و ترویج علوم انسانی اسلامی مدد میرساند.آغاز این مسیر بلند و مبارک را در ماه الهی رمضان به فال نیک میگریم.

ایام عزت و توفیق مستدام


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه