پیام حجت الاسلام دکتر برنجکار

به مناسبت برگزاری انتخابات انجمن کلام حوزه

به مناسبت برگزاری انتخابات انجمن کلام حوزه

 

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند را شاکریم که هفتمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرسان انجمن کلام اسلامی حوزه در تاریخ 13 و 17 شهریور 1399 به خوبی برگزار شد و همچون دوره های قبل اساتید و پژوهشگرانی از مراکز متعدد علمی حوزه برگزیده شدند. همچون دوره های قبل، منتخبان محترم غیر از این که دانش آموخته حوزه علمیه قم هستند، دانش آموخته یا هیات علمی مراکزی مانند موسسه امام صادق ع، موسسه امام خمینی ره، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، دانشگاه و پژوهشگاه قرآن و حدیث، جامعه المصطفی، دانشگاه ادیان، دانشگاه تهران، مدرسه عالی شهید مطهری هستند و این انتخاب باعث خواهد شد انجمن کلام بتواند همچون گذشته از ظرفیت های موجود دانش کلام در حوزه قم استفاده کرده، ضمن ایجاد ارتباط میان مراکز مختلف و هم افزایی میان آنها، در راستای پر کردن خلاهای موجود گام بردارد.

لازم میدانم از همه 19 کاندیدای محترم هیات مدیره و بازرسان، و نیز از همه شرکت کنندگان در انتخابات تقدیر و تشکر کنم و برای هیات مدیره و بازرسان دوره جدید و رییس آینده انجمن کلام حوزه آرزوی توفیق نمایم.

به نوبه خودم از همه دست اندکاران انتخابات از جمله دبیرخانه انجمن های علمی حوزه و رییس فرهیخته آن  جناب حجه الاسلام و المسلمین آقای هاجری، و نیز دبیر انجمن کلام، جناب حجه الاسلام جوادی مقدم تقدیر و تشکر می کنم.

رضا برنجکار


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه