با حضور آیت الله رئیسی

برگزاری آیین افتتاحیه همایش هوش مصنوعی

برگزاری آیین افتتاحیه همایش هوش مصنوعی

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، آیین افتتاحیه نخستین همایش ملی هوش مصنوعی و علوم اسلامی با سخنرانی آیت‌الله رئیسی رییس قوه قضائیه و جمعی از مدیران ارشد، یکشنبه چهارم آبان‌ماه در مدرسه علمیه معصومیه(س) برگزار می شود.

براساس این گزارش، همایش هوش مصنوعی و علوم انسانی با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی و با حضور حدود 70 نفر از مدیران مراکز علمی-تحقیقاتی حوزوی و دانشگاهی و جمعی از فرهیختگان و اساتید حوزه و دانشگاه همراه با برگزاری نمایشگاه دستاوردهای هوش مصنوعی در تولید دانش اسلامی و با رونمایی از جدیدترین دستاوردهای علمی و فنی در زمینه پژوهش علوم اسلامی کار خود را آغاز خواهد کرد.

علاقه‌مندان و پژوهشگران می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی همایش به نشانی www.aiisc.ir ضمن اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای همایش به محتواهای مرتبط و درگاه‌های پخش زنده افتتاحیه و کمیسیون‌های ارائه مقالات همایش بر بستر فضای‌ مجازی دسترسی پیدا کنند.

گفتنی است، پیش از این بنا بود افتتاحیه همایش 27 مهرماه 1399 برگزار شود اما با نظر شورای سیاست‌گذاری همایش، به 4 آبان ماه تغییر یافت.

لازم به ذکر است، مشروح این مراسم به‌صورت زنده از شبکه‌های صداوسیمای جمهوری اسلامی پخش خواهد شد.


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه