آیت الله سید محمد واعظ موسوی: آیت الله مصباح خدمات با ارزشی به حوزه های علمیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی نمود

پیام تسلیت رئیس انجمن ارتباطات و تبلیغ

پیام تسلیت رئیس انجمن ارتباطات و تبلیغ

 
بسم الله الرحمن الرحیم 
  
 إِنَّمَا يَخْشَى اللَّهَ مِنْ عِبَادِهِ الْعُلَمَاءُ (فاطر، 28)  
 
ارتحال استاد برجسته حوزه‌ی علمیه، فیلسوف فرزانه حضرت آیت الله حاج شیخ محمد تقی مصباح یزدی (رحمة الله تعالی علیه) موجب کمال تأسف و تأثر گردید. 
آن استاد فرهیخته ای که با برخوردار از استعدادی  سرشار، علوم عقلی و نقلی را در محضر بزرگانی مثل حضرت امام راحل عظیم الشأن و علامه طباطبایی (رحمة الله تعالی علیهما) آموخت و با پشتکار فراوان و همت عالی شاگردان فراوانی را  تربیت و خدمات با ارزشی به حوزه های علمیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف فرهنگی،اعتقادی و اجتماعی نمود. 
 
این جانب ضمن تسلیت این ضایعه اسفناک به محضر مقدس حضرت بقیة‌الله الأعظم (ارواح مَن سواه فداه)تمامی مراجع عظام تقلید به ویژه رهبر معظم انقلاب (دامت برکاتهم) و اساتید وطلاب حوزه علمیه قم به ویژه شاگردان آن مرحوم و خانواده ایشان به ویژه آقازاده ها و داماد فاضل ایشان، برای آن  اندیشمندفقید حشر با اولیای الهی و برای تمام بازماندگان و علاقمندان ایشان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه باریتعالی مسئلت مینمایم. 
 
قم .سیدمحمد واعظ‌موسوی
12 دیماه 1399


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه