پیام تسلیت انجمن ترجمه و زبانهای خارجی حوزه در پی ارتحال آیت الله مصباح یزدی

پیام تسلیت انجمن ترجمه و زبانهای خارجی حوزه در پی ارتحال آیت الله مصباح یزدی

 
بسم الله الرحمن الرحيم
إنا لله و إنا إليه راجعون
رحلت جانگداز عالم ربانی، فقیه متأله و حكيم پارسا حضرت آیت الله مصباح یزدی را به محضر مقدس حضرت ولی عصر (اروحنا فداه)، مقام معظم رهبری (دام ظله)، مراجع معظم تقلید (دامت برکاتهم)، حوزه های علمیه، خانواده و تمامی دوستداران ایشان تسلیت عرض می نماییم.
میراث علمی و اندیشه های گرانبهای آن فقیه مکتب اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) که حاصل سالها تلاش و شاگردی نزد علما و فقها و حکمای بزرگ حوزه های علمیه بود، راهگشای بسیاری از پرسش هایی است که در سطح بین المللی مطرح شده ولی تاکنون بی پاسخ مانده است.
انجمن علمی ترجمه و زبانهای خارجی حوزه های علمیه، ضمن عرض تسلیت مجدد ارتحال آن عالم ربانی، از خداوند متعال مسألت مي نمايد تا روح پاک و مطهرش را با انبیا و اولیاء محشور نموده و شفاعت ایشان در یوم الحشر را شامل حال تمام دوستدارانشان نماید.
 
انجمن علمی ترجمه و زبانهای خارجی حوزه علمیه قم


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه