پیام تسلیت رئیس انجمن حدیث حوزه در پی ارتحال آیت الله مصباح

پیام تسلیت رئیس انجمن حدیث حوزه در پی ارتحال آیت الله مصباح

بسم الله الرحمن الرحيم
إنا لله و إنا إليه راجعون
رحلت عالم شریف، مفسر قرآن کریم، فقیه بصیر و مجاهد حکیم، حضرت آیةالله حاج شیخ محمدتقی مصباح یزدی، ضایعه¬ای دردناک برای حوزه‌¬های علمیه است. فقدان این اندیشمند فرزانه، که دانش خویش را از دو یادگار ماندگار پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله برگرفته و عمر بابرکتش را در تنویر اندیشه¬ها، تبیین حقیقت و پیمودن مسیر هدایت سپری نموده بود، بر همه بهره¬گیران از مصباح هدایتش و توشه¬گیران از خرمن دانشش دشوار و گران است.
انجمن علمی حدیث حوزه، این ضایعه مولمه را به محضر مقدس حضرت ولی عصر (اروحنا فداه)، مقام معظم رهبری (دام ظله العالی)، مراجع معظم تقلید (دامت برکاتهم) خاندان مکرّم و دوستان و شاگردان و ارادتمندان این استاد سترگ و همه حوزه‌¬های علمیه تسلیت عرض نموده و از خداوند منّان مهربان، علوّ درجات و رحمت و غفران را برای ایشان مسألت می‌نماید.
انجمن علمی حدیث حوزه
عبدالهادی مسعودی 
14/ 10 / 99


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه