پیام تسلیت انجمن تعلیم و تربیت اسلامی در پی ارتحال آیت الله مصباح

پیام تسلیت انجمن تعلیم و تربیت اسلامی در پی ارتحال آیت الله مصباح

بسم‌الله الرحمن الرحیم
 
انا لله و أنا الیه راجعون
هجران عالمان عامل و پارسایان وارسته که وارثان انبیا هستند، اندوهی سترگ و جبران‌ناپذیر است.
ارتحال عالم بصیر،‌ حکیم بی بدیل،‌ مفسر قرآن،‌ مجاهد خستگی ناپذیر در مبارزه با شبهات و انحرافات فکری و فرهنگی،‌ مرزبان اندیشه های ناب اسلام،‌ مربی و استاد اخلاق علامه حضرت آیت‌الله محمد تقی مصباح یزدی رحمت‌الله علیه را به حضرت صاحب، امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، مقام معظم رهبری،‌ و همه رهپویان اسلام ناب، روحانیت و خاندان مکرم ایشان تسلیت می‌گوییم. بی‌شک نام و یاد ایشان با آثار علمی ایشان در خاطره‌ها خواهد ماند و بخشی روشن از تاریخ اسلام را رقم خواهد زد.
اکنون که این انسان والا در ساحل رحمت رحمان آرام گرفته و با جمع صالحانِ ره‌یافته به وصال حق، همنشین است از پروردگار متعال بلندای روح ایشان را مسئلت داریم و امیدواریم راه و روش او و اندیشه¬های ماندگارش سر لوحه همه پویندگان طریق فطرت و فضیلت باشد.
 
انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه علمیه


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه