با سخنرانی اساتید و فضلای حوزه های علمیه:

مراسم نکوداشت جایگاه و مقام علمی آیت الله مصباح یزدی در قم برگزار می شود

مراسم نکوداشت جایگاه و مقام علمی آیت الله مصباح با سخنرانی اساتید و فضلای حوزه های علمیه در قم برگزار می شود.

مراسم نکوداشت جایگاه و مقام علمی آیت الله مصباح یزدی در قم برگزار می شود

حجت الاسلام والمسلمین عبدالرسول هاجری مسئول دبیرخانه های انجمن های علمی حوزه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، با اشاره به برگزاری مراسم نکوداشت جایگاه و مقام علمی آیت الله مصباح  اظهار داشت : این مراسم به همت انجمن های علمی حوزه و با همکاری پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در قم برگزار می شود.

وی ادامه داد: این مراسم هم زمان با دهه فجر از ۱۸ لغایت ۲۲ بهمن ماه هر شب از ساعت ۱۹ الی ۲۱ برگزار می شود.

حجت الاسلام هاجری به محورهای این نکوداشت اشاره کرد و ابراز داشت: معرفت شناسی - کلام اسلامی، مطالعات اجتماعی- مطالعات سیاسی، روانشناسی- تعلیم و تربیت ، علوم قرآن- حدیث و اخلاق و عرفان از محورهای اصلی این نکوداشت است.

وی تصریح کرد: حجت الاسلام و المسلمین مقیمی حاجی سخنران افتتاحیه خواهد بود.

مسئول دبیرخانه های انجمن های علمی حوزه تصریح کرد: جایگاه و دستاوردهای آیت الله مصباح در دانش کلام معاصر، جایگاه و دستاوردهای آیت الله مصباح یزدی در دانش فلسفه معاصر، تحلیل روانشناختی شخصیت آیت الله مصباح یزدی، آرای روانشناختی آیت الله مصباح، رویکرد تربیتی علامه برخی از مباحثی است که سخنرانان این نکوداشت به آن می پردازند.

حجت الاسلام هاجری تاکید کرد: لینک حضور در جلسه فضای مجازی نشست ها نیز به آدرس dte.bz/iri می باشد.


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه