برگزاری نشست گفتمان علمی انقلاب اسلامی با حضور حجت‌الاسلام خسروپناه

اولین نشست از سلسله نشست‌های گفتمان علمی انقلاب اسلامی، با موضوع «منظومه فکری امامین انقلاب اسلامی» در مدرسه علمیه مروی تهران برگزار شد.

برگزاری نشست گفتمان علمی انقلاب اسلامی با حضور حجت‌الاسلام خسروپناه

اولین نشست از سلسله نشست‌های گفتمان علمی انقلاب اسلامی با عنوان «منظومه فکری امامین انقلاب» با ارائه استاد حجه الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه را برگزار شد.
 
مدیریت حوزه علمیه استان تهران با همکاری مدرسه علمیه فخریه مروی، این نشست را  در روز دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ برگزار کرد. علاقه‌مندان می‌توانند با ورود به لینک www.howzehmarvi.ir/live و heyatonline.ir/heyat/۳۰۰۱ از مطالب ارائه شده در این نشست بهره‌مند شوند.
 
 
 


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه