جلسه روسای انجمن های علمی حوزه علمیه قم با معاونان و مسئولان حوزه علمیه خراسان

جلسه روسای انجمن های علمی حوزه علمیه قم با مسئولان با معاونان و مسئولان حوزه علمیه خراسان در محل ساختمان حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

جلسه روسای انجمن های علمی حوزه علمیه قم  با معاونان و مسئولان حوزه علمیه خراسان

به گزارش خبرگزاری انجمن های علمی حوزه؛  این جلسه با حضور مسئولان عالای رتبه حوزه علمیه خراسان برگزار شد. در این جلسه معاون محترم پژوهش حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای اسفندیاری ضمن خیر مقدم به مهمانان، به معرفی مراکز و معاونت های حوزه علمیه خراسان پرداختند. در ادامه سایر مسئولان حوزه از جمله معاون آموزش، مسئول اداره نخبگان، مدیر پژوهش، مسئول اداره نشریات و مسئول دبیرخانه و همچنین مدیر گسترش و ترویچ پژوهش ظرفیت های خود و نیاز های حوزه را مطرح و از مسئولان انجمن تقاضای همکاری داشتند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین هاجری دبیر انجمن های علمی حوزه نیز گزارشی از فعالیت انجمن ها ارائه و برخی از مسئولان انجمن ها نیز نکاتی را در خصوص نیازها و مسائل حوزه خراسان مطرح نمودند. در پایان مقرر شد محورهای همکاری انجمن ها و حوزه خراسان احصا و در خصوص عملیاتی کردن آنها رایزنی شود. به همین منظور نمایندگانی از جانب انجمن ها و حوزه خراسان مشخص و مقرر شد ظرف یک ماه زمینه های همکاری را تدوین و ارائه نمایند.


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه