جلسه روسای انجمن های علمی حوزه علمیه قم با مسئولان آستان قدس

جلسه روسای انجمن های علمی حوزه علمیه قم با مسئولان آستان مقدس امام رضا علیه السلام در محل ساختمان بنیاد پژوهش های اسلامی برگزار شد.

جلسه روسای انجمن های علمی حوزه علمیه قم  با مسئولان آستان قدس

در ابتدای جلسه دکتر طالبی رئیس سازمان علمی فرهنگی آستان قدس رضوی ضمن خیر مقدم، گزارشی از فعالیت های آستان و مجموعه های علمی ارائه کردند و در ادامه مسئولان بقیه مراکز علمی آستان قدس از جمله مدرسه عالی فقاهت، بنیاد پژوهش های اسلامی، دانشگاه علوم اسلامی رضوی، دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)ومعاون طرح و برنامه سازمان علمی و فرهنگی آستان قدسگزارشی از فعالیت ها و ظرفیت های همکاری را مطرح کردند.

سپس حجت الاسلام هاجری دبیر انجمن های علمی حوزه نیز گزارشی از عملکرد انجمن های علمی ارائه و مسئولان انجمن‌ها نیز ضمن معرفی اجمالی فعالیت های خود زمینه های همکاری را مطرح نمودند.

 در پایان مقرر شد این جلسات و ارتباطات به صورت شش ماهه ادامه داشته باشد و در نوبت بعدی انجمن ها میزبان مسئولان مراکز علمی آستان قدس رضوی باشند. همچنین ضمن تأکید بر تشکیل یک کمیته مشترک برای تنظیم محورها و توافقات این جلسه مقرر شد آقای دکتر مفتاح به نمایندگی از انجمن ها و آقای دکتر مروارید به نمایندگی از آستان قدس زمینه های همکاری و برنامه های عملیاتی تدوین  و این برنامه مبنای کار باشد.


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه