بازدید مسئولان انجمن های علمی حوزه از مدرسه عالی فقاهت

بازدید مسئولان انجمن های علمی حوزه از مدرسه عالی فقاهت

بازدید مسئولان انجمن های علمی حوزه از مدرسه عالی فقاهت و جلسه با رئیس مدرسه فقاهت حجت الاسلام و المسلمین دکتر وحدتی شبیری برگزار شد.

بازدید مسئولان انجمن های علمی حوزه  از مدرسه عالی فقاهت

در این سفر مسئولان انجمن ها ضمن بازدید از مدرسه میرزا جعفر و آشنایی با بخش های مختلف این مدرسه که قدمتی بیش از 350 سال داشته و در جوار حرم مطهر امام رضا قرار دارد، در جلسه با مسئول آن مرکز شرکت نمودند. در این جلسه مدیر مدرسه عالی فقاهت حجت الاسلام و المسلمین دکتر وحدتی شبیری طرح مدرسه فقاهت که مطالعاتی دو ساله داشته و توسط اندیشمندان حوزه خراسان و قم تهیه شده و از اسناد بالا دستی و تجزیه و تحلیل سخنان امام و رهبری و همچنین بررسی تجربیات مشابه و ... برای تهیه آن کمک گرفته شده را معرفی نمودند. در ادامه نظرات تکمیلی مسئولان انجمن ها جهت ارتقا این مدرسه ارائه شد و مقرر شد این طرح در انجمن ها مطرح و از زوایای گوناگون دانشی مورد بررسی قرار بگیرد.

 


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه