دومین نشست هم اندیشی دین و سلامت برگزار شد

دومین نشست هم اندیشی دین و سلامت با موضوع بررسی "پیش نویس تقاضانامه تاسیس انجمن دین و سلامت" و "سرفصل های پیشنهادی دوره های گارگاهی دین و سلامت" برگزار شد.

دومین نشست هم اندیشی دین و سلامت برگزار شد

در این نشست که بیش از ۲ ساعت به طول انجامید اساتید مدعو از حوزه و دانشگاه نظرات خود را پیرامون موضاعات مذکور بیان کردند و مقرر شد پیشنهادات و مصوبات این جلسه جمع بندی و اعمال گردد و اقدامات بعدی در مورد تاسیس انجمن و نیز برگزاری کارگاه ها انجام گیرد.

 حجج اسلام و المسلمین رضایی اصفهانی(رئیس مجتمع قرآن و حدیث جامعه المصطفی)، سید محمدکاظم طباطبایی (رئیس پژوهشکده معارف حدیثی دارالحدیث)، سالاری فر (عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه)، هاجری (دبیر دبیرخانه انجمن های علمی) و دکتر ابوالقاسمی(رئیس دانشگاه بقیه الله) دکتر محقق (معاون پژوهشی فرهنگستان علوم پزشگی) دکتر مجاهدی (از اداره کل طب مکمل وزارت بهداشت) خان دکتر حیدری(رئیس دانشکده دین و سلامت)، دکتر حبیب نژاد (نائب رئیس انجمن فقه و حقوق)، دکتر نورمحمدی (عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران)  در این نشست شرکت داشتند.


رویدادهای دبیرخانه و انجمن‌های علمی حوزه

نشست ها و همایش‌ها، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها، سفرها و تفاهم نامه‌ها، محصولات و منشورات

وب سایت انجمن ها مشاهده همه
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
300551247
025 32905759 | 02532906757
Copyright © 2010 - 2019 anjomanhawzah.ir
در راستاي اجراي مصوبه 528 مورخ 25/12/85 شوراي عالي حوزه، مبني بر لزوم اصل وجود انجمن‌هاي علمي در حوزه علميه و وظايف مصرح در سياست‌هاي پژوهشي سال 83 مركز مديريت ابلاغ از شوراي عالي (مصوبه 428 مورخ 4/11/82) و بند 15 سياست‌هاي اجرايي معاونت پژوهشي حوزه و به منظور تشكيل، توسعه و حمايت از انجمن‌هاي علمي حوزوي، دبيرخانه انجمن‌هاي علمي تشكيل مي‌گردد. مأموریت اصلی این دبیرخانه زمینه‌سازی و اقدام برای تأسیس، تقویت و توسعه انجمن‌های علمی حوزه است. در حال حاضر نزدیک ۲۰ انجمن علمی اطلاعات خود را در این دبیرخانه به ثبت رسانده‌اند. بنابراین، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی شامل معرفی انجمن، ساختار، اطلاعات تماس آنها، وظایف و فعالیت‌ها، و غیره دسترسی داشته باشند.
دبیرخانه انجمن های علمی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه